- Cor Alons 1892 – 1967 Van HAAGSE STIJL tot het NIEUWE WONEN
- Van omslagdoek tot schoudermantel door Eli en Sjaan van Kekeren-Brouwer
- Goed-Vast door Peter Bakker
De voorzitter begon zijn toespraak met de felicitaties uit te brengen aan Ees Aartse voor het verkrijgen van de Jan Kloosprijs. En bedankte Jaap van Ingen en Aleid Matser in het bijzonder voor hun vele werkzaamheden voor het museum.
Extra aandacht was er vervolgens voor de expositie over Cor Alons- oud inwoner van Noordwijk. Marg van der Burgh: Kunsthistorica en schrijfster, onder andere van het boek: Cor Alons, Binnenhuisarchitect en Industrieel ontwerper, vertelde over haar onderzoek naar Cor Alons dat zij uitvoerde als afstudeerproject en dat resulteerde in het genoemde boek.
Na deze interessante toespraak konden de gasten naar het Museum Noordwijk om de expositie te bekijken.
Deze expositie is samengesteld door Dies Griffioen, Jaap van Ingen en Aleid Matser. En kon alleen tot stand komen met de inzet van vele andere vrijwilligers, zoals Willem Baalbergen, Arie Barnhoorn, Paul Berkhout, Leo Hazenoot, Anton Kors, Roel Lindhout, Ben Matser en John Thijssen.
En door de medewerking van de erfgenamen van Cor Alons, M.S. De Haas en vele bruikleengevers waaronder het Haags Gemeentemuseum en de Princessehof te Leeuwarden.
Sponsor Spidergrahics.
Een korte fotoreportage van Tiny van der Zwan(onze dank hiervoor!)
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
||












